Rejestr Umów za III kw 2018 roku

Zapoznaj się z wykazem za co, komu i ile władze miasta zapłaciły z Twoich pieniędzy w III kwartale 2018 roku. Prezentujemy wykaz umów zawartych od 1 lipca do 30 września 2018 roku.

Udostępniamy wszystkim zainteresowanym oficjalny Rejestr Umów zawartych przez Miasto Żory w oparciu o prawo zamówień publicznych. Rejestr został przekazany Grupie Działamy na jej wniosek o udostępnienie informacji publicznej. Prezydent Żor, Waldemar Socha nie chce udostępniać rejestru umów na oficjalnej stronie internetowej Miasta Żory i na www.bip.zory.pl, dlatego wyręczamy go z tej powinności. Rejestr umów prezentujemy dokładnie w takiej formie, w jakiej otrzymaliśmy z Urzędu Miasta.

Rejestr Umów zawartych od 01.01.2018 do 15.10.2018 roku – pdf

Przypominamy – rejestr umów, jako informacja publiczna jest jawny i każdy może go udostępniać, upowszechniać i przetwarzać w dowolnej formie. Poniżej udostępniamy rejestry umów za II kwartał 2018 roku, prowadzone przez Wydział Zamówień Publicznych Urzędu Miasta Żory w formie pliku xls, czyli popularnego Excela. Wydział Zamówień Publicznych prowadzi osobny rejestr dla umów zawartych w trybie przetargu publicznego, czyli powyżej kwoty 30 tys. euro. Drugi rejestr zawiera spis umów zawartych przez ten wydział poza przetargiem, zatem z tzw. wolnej ręki, na co zezwala ustawa Prawo zamówień publicznych.

Rejestr Umów zawartych po przeprowadzeniu przetargu:

Rejestr Umów zawartych z wolnej ręki: